Co v době corona krize? Máte řešení v případě, že budou nařízeny opět roušky?

Samozřejmě, snažíme se maximálně vyjít vstříc každému požadavku z vaší strany. Team Day spolupracuje s dalšími umělci z různých branží, kteří s náma úzce spolupracuji.

Máme ve firmě celiaky, vegetariány, vegany a podobně, jste připraveni i na ně?

V tomto není problém - již před uskutečněním akce budeme požadovat základní propozice tohoto typu, tak aby všichni, kteří mají nějakou dietu, byli spokojeni.

Co když bude v den naší akce nepřízeň počasí?

Větru dešti neporučíme. Co se týče počasí bude velmi důležitý výběr lokality, abychom byli schopni udělat akci kompletně krytou - zároveň spolupracujeme s firmou, která nám v případě potřeby zapůjčí velké halové stany. To lze již domluvit s Vámi, během organizování celé akce.

Můžeme do Vašeho programu zakomponovat i jiný program?

Chceme abyste byli plně spokojeni a proto je pro nás zásadní domluva s Vámi. Samozřejmě je možné, program sestavit tak, abyste v něm měli čas na vlastní zábavu.

Jsou týmové hry fyzicky náročné?

Všechny naše hry jsou postaveny tak, aby je zvládl opravdu každý. Pokud si budete přát, obtížnost můžeme zvýšit - zároveň nikoho nenutíme, aby se dané soutěže účastnil. V rámci teambuildingu jde přece o celý tým a právě na něm je, koho do dané disciplíny vybere