Teambuilding

Dnešním moderním trendem jsou firemní teambuildingy. Team Day připravil zábavu pro všechny věkové kategorie a jsme si pevně jisti, že v některých soutěžích máme jedinečné know how. Ovšem naše pojetí je naprosto ojedinělé, celý náš koncept je založen na celodenní i celovečerní akci. Pokud chcete uspořádat opravdu unikátní zážitek - MY jsme ta správná volba.

Team Day sdružuje umělce, jak na poli hereckém, tak na poli kulinářském. Naší předností je, že vše děláme interaktivně. Pevně věříme v naše dovednosti a chceme, aby se i Vaši zaměstanci stmelili, více si věřili a pracovali jako dobře namazaný šroub.

Náš projekt Vás provede příběhem postaveným Vám přímo na míru, tak aby si z něho každý odnesl to nejlepší pro Váš tým. V rámci našich her upřednostňujeme sestavení herních skupin z nejvyšších i nejnižších postů, které společně vytvoří tým.Tudíž se nemůže stát, že má někdo větší předpoklady stát se vítězem celé hry.

Naším cílem je sjednotit celou Vaší firmu, a to od vrcholového managera až po uklízečku. Sami jsme přesvědčeni o tom, že Váš tým bude fungovat lépe, když bude každý respektovat pozici toho druhého. Je přeci radost, když máte člověka na správném místě!

Nabízíme komplexní řešení celého Vašeho TeamBuildingu

  • Zařízení lokality

  • Autobusová doprava

  • Ubytování

  • Catering

  • Zábava a zážitek

 

Zde vidíte malý nástin některých našich týmových her, které jsou zakončeny dobovou hostinou s bohatým a dosud nevídaným programem.

Střelba z katapultu (trebuschet)

Družina musí ve stanoveném limitu vystřelit z přesné repliky katapultu. To ovšem není jednoduché, protože je na to potřeba nutná dávka spolupráce. Samozřejmě splněním hry v limitu získáte peníze či indicie ke hře. Vše nad limit vás peníze stát bude. U této hry jsou dva pokusy.

 

 

 

 

 

 

Jízda na rytířském koni

Aby družina vůbec k hradu dojela, je potřeba překonat rytířské dovednosti v jízdě na koni. Náš profesionální jezdec předvede jednu z mnoha rytířských dovedností a v limitovaném čase s jeho pomocí musí vybraní členové družiny dovednost zopakovat. Za to si vyslouží buď peníze či indicii. 

 

 

Přemožení draka

6ti metrová samonosná loutka draka hlídá truhlu s penězi a indícií, problém je, že chrlí oheň. Je jen štěstí, že si můžete zakoupit štíty na odrážení ohně.

 

 

 

 

Slanění věže či hradeb

Když se dostanete na vrchol věže, tak se za vámi propadnou schody. Jediná cesta vede po laně dolů. Kdo chce ten se vykoupí, ovšem jeden dolů bude muset,protože  u prostřed lana je další nápověda.

 

 

 

Chození po slack line

Ne všechny cesty jsou v pořádku a tak další překážky jde vyřešit jen za pomocí lana, avšak  na druhé straně je zaručená odměna.

 

 

 

 

Další

K dispozici máme spoustu dalších velice zajímavých her, které již nebudeme vyzrazovat.

Naše hry jsou spojeny v jeden příběh, kdy cílem je získat poklad hradu. Vaše firma či společnost bude rozdělena do několika družstev, kdy každé družstvo bude mít přiděleného průvodce, který vás provede celým příběhem.

Herní peníze

Aby náš příběh byl opravdu co nejvíce interaktivní, tak každý jednotlivec i každá družina dostane obnos herních peněz, který má hodnotu jak ve hře, tak během celého dne. Nejen že si za něj můžete nakoupit indicie či vykoupení ke hře, ale i jídlo, pití či alkohol.